Maseczki i rękawiczki

Szanowni Pacjenci,

w związku ze stanem epidemii w kraju - dla bezpieczeństwa wszystkich przebywających w pomieszczeniach laboratorium, prosimy - w miarę możliwości - o stosowanie maseczek ochronnych oraz rękawiczek jednorazowych - w czasie wizyty w NZOZ LABTEST.

Zasady bezpieczeństwa przy zagrożeniu koronawirusem

Ważne!

Należy pamiętać o przestrzeganiu podstawowych zasad zapobiegawczych, które istotnie wpłyną na ograniczenie ryzyka zakażenia:

  1. Często myć ręce – instrukcja jak poprawnie myć ręce znajduje się poniżej.
  • Należy pamiętać o częstym myciu rąk wodą z mydłem, a jeśli nie ma takiej możliwości dezynfekować je płynami/żelami na bazie alkoholu (min. 60%).
  • ...
    Czytaj dalej

Zmienione godziny przyjęć – Laboratorium Główne

W związku z ogłoszonym w kraju stanem zagrożenia epidemiologicznego, skrócone zostają godziny przyjęć w naszym Laboratorium Głównym przy ul. Piotrkowskiej 2A lok.4.

Od dnia 17.03.2020 r. (do odwołania) będą obowiązywać następujące godziny przyjęć :

poniedziałek - piątek  7.00 - 15.00

sobota ...
Czytaj dalej

Zmienione godziny przyjęć – Punkt Pobrań na ul. Kraszewskiego

W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju

Punkt Pobrań na ul. Kraszewskiego 4 lok.2

będzie otwarty w godzinach 7.30 - 10.30 

(do odwołania)

Przepraszamy za utrudnienia - na badania i po odbiór wszystkich wyników, w razie potrzeby, zapraszamy na ul. Piotrkowską 2A lok. 4 do...
Czytaj dalej

W dniu 28.02.2020 r. nieczynny Punkt na ul. Kraszewskiego

Przepraszamy, ale ze względu na chorobę pracownika w dn. 28.02.2020 r. Punkt Pobrań przy ul. KRASZEWSKIEGO 4 lok.2 będzie nieczynny. Po odbiór wyników i na badania zapraszamy do naszego Laboratorium Centralnego na ul. Piotrkowskiej 2 A lok.4 - od godz. 7.00 - 18.00

Informujemy, że w dniach 7 - 8.01.2020 r.(wtorek i środa) Punkt Pobrań przy ul. Kraszewskiego będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do naszego Laboratorium Głównego przy ul. Piotrkowskiej, które będzie otwarta bez zmian w godzinach 7.00-18.00.

Godziny pracy – Wigilia i Sylwestra

Informujemy, że w dniach 24.12.2019 r. (Wigilia) i 31.12.2019 r. (Sylwestra):
  • - Laboratorium na ul. Piotrkowskiej będzie czynne w godzinach: 7.00 - 13.00
  • - Punkt Pobrań na ul. Kraszewskiego będzie nieczynny.
 

Rejestracja i odbiór wyników z dokumentem tożsamości

W związku z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO - prosimy o przygotowanie do rejestracji i odbioru wyników dokumentu tożsamości ze zdjęciem. W przypadku odbioru wyników badań przez inną osobę niż osoba badana - prosimy o wypełnienie upoważnienia do odbioru badań oraz zgłoszenie się osoby upoważnionej z dokumentem...
Czytaj dalej

Odbiór wyników online

W celu odebrania wyników drogą elektroniczną, można skorzystać z uproszczonego logowania za pomocą unikalnego identyfikatora zlecenia jakim jest kod kreskowy.