NOWY PUNKT POBRAŃ

NOWY PUNKT POBRAŃ

ul. Fabryczna 4/lok.1E, I p.,  -Białystok

(Centrum Medyczne Noviline, 100 m od Galerii Jurowiecka)

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 7.00 -...
Czytaj dalej

Maseczki i rękawiczki

Szanowni Pacjenci,

w związku ze stanem epidemii w kraju - dla bezpieczeństwa wszystkich przebywających w pomieszczeniach laboratorium, prosimy - w miarę możliwości - o stosowanie maseczek ochronnych oraz rękawiczek jednorazowych - w czasie wizyty w NZOZ LABTEST.

Zasady bezpieczeństwa przy zagrożeniu koronawirusem

Ważne!

Należy pamiętać o przestrzeganiu podstawowych zasad zapobiegawczych, które istotnie wpłyną na ograniczenie ryzyka zakażenia:

  1. Często myć ręce – instrukcja jak poprawnie myć ręce znajduje się poniżej.
  • Należy pamiętać o częstym myciu rąk wodą z mydłem, a jeśli nie ma takiej możliwości dezynfekować je płynami/żelami na bazie alkoholu (min. 60%).
  • ...
    Czytaj dalej

Rejestracja i odbiór wyników z dokumentem tożsamości

W związku z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO - prosimy o przygotowanie do rejestracji i odbioru wyników dokumentu tożsamości ze zdjęciem. W przypadku odbioru wyników badań przez inną osobę niż osoba badana - prosimy o wypełnienie upoważnienia do odbioru badań oraz zgłoszenie się osoby upoważnionej z dokumentem...
Czytaj dalej

Odbiór wyników online

W celu odebrania wyników drogą elektroniczną, można skorzystać z uproszczonego logowania za pomocą unikalnego identyfikatora zlecenia jakim jest kod kreskowy.

Karty podarunkowe

Istnieje możliwość wykupienia karty podarunkowej na wybrane badania laboratoryjne – jest to doskonały pomysł na prezent bliskim osobom.

Badania na nietolerancję pokarmową

Oferujemy 2 panele badań, w których oznacza się reakcję organizmu na 108 lub 216 różnych produktów spożywczych. Szeroki wachlarz badanych alergenów z wszystkich grup spożywczych daje pewność dokładnej diagnostyki i pozwala na dobranie zbilansowanej diety.

Testy na jady owadów

Oznaczamy swoiste przeciwciała klasy IgE obecne we krwi, powodujące reakcje alergiczne na owady takie jak: osa i pszczoła.

Badania na ojcostwo

Wykonujemy badania DNA na ojcostwo zarówno dla celów sądowych jak i do celów prywatnych. Możliwe jest też ustalenie profilu genetycznego z mikrośladu.